23/09/2020

איך לשמור על ניקיון בבית שיש בו כלב?

ניקיון לבית עם כלב

אוהבים כלבים אבל חולי ניקיון? רוצים לעשות מעשה טוב ולאמץ כלב מצער בעלי חיים אבל מפחדים שהוא יהרוס לכם את הספות? בדיוק בשביל זה הכנו לכם את המדריך הבא שיעזור לכם להתמודד עם הלכלוך שמשאיר הכלב בבית שלכם, בלי לאבד את העשתונות בדרך.

הילדים ביקשו בלי סוף, ואתם מגדירים את עצמכם בתור אוהבי כלבים שרוצים לעשות מעשה טוב ולהציל איזה כלב שגורלו לא שפר עליו. הבאתם כלב לבית שלכם אך מהר מאוד הבנתם שלגדל אותו בתוך הבית ולשמור על הניקיון של הבית היא משימה לא פשוטה בכלל. הרצפה מתלכלת בלי סוף, הספות כבר לא מה שהיו פעם והבגדים שלכם מלאים בשערות.

לפני שאתם משתגעים הנה כמה טיפים:

  • שימוש ברובוט חשמלי – מלבד העובדה שהרובוט חוסך מכם את עבודת הניקיון, הוא גם יכול להגיע למקומות שאתם לא הייתם מסוגלים להגיע, כמו למשל מתחת לספות ולמיטות. אז נכון שתצטרכו להשקיע קצת כסף בקנייה שלו, אך בעזרתו הבית יהיה נקי יותר ואתם לא תצטרכו לעבוד קשה מדי.

 

  • מנקה בגדים רולר – אולי לא שמעתם על זה, אבל כמעט בכל חנות לכלי בית או חנות למוצרים לבעלי חיים תוכלו למצוא מנקה בגדים בצורת רולר. כמה דקות של עבודה והבגד נקי משערות כמעט לגמרי. היתרונות פה הם רבים – גם עבודת הניקיון היא פשוטה ואורכת זמן קצר בלבד, וגם המחיר שתשלמו יהיה בדיחה. ל-3 גלילים לא תשלמו יותר מ-15 ש"ח.

 

  • הימנעו משטיחים – אומנם שטיח יכול להוסיף הרבה מאוד למראה של הבית, אך יש פעמים שתצטרכו להתפשר וזה אחד מהם. כשמדובר בכלב שמשיר הרבה מאוד שיער, ולא חסרים כאלה, השטיח הוא אחד הדברים שהכי קשה לנקות כיוון שהשיערות נדבקות ונשארות עליו. אם בכל זאת אתם לא רוצים לוותר על השטיח, תוכלו לבחור באחד העשוי מ-pvc. הוא גם יפה ומגיע במגוון רחב מאוד של גדלים ועיצובים, וגם נוח יותר לניקוי.

אין צורך לבחור

לאחר שקיבלתם כמה טיפים לניקיון בית שמצוי בו כלב, אין סיבה שתוותרו על הרצון שלכם להביא אחד כזה. למרות שהם מלכלכים את הבית, אי אפשר להישאר אדישים אליהם ולא סתם הם קיבלו את הכינוי- החבר הטוב ביותר של האדם.

 

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב