05/08/2020

איך לראות הופעה בלי לפשוט את הרגל

הופעה חיה - whathot

הזמר האהוב עליכם מגיע לארץ? רוצים לראות את ההופעה שלו ועדיין להישאר עם כסף לקנות אוכל ושתייה? הכתבה הבאה היא בשבילכם

בשנים האחרונות חלה עלייה משמעותית בביקור אומנים שונים מחו"ל במדינת ישראל, ובעיקר אומנים מתחום המוזיקה. זמרים מפורסמים אלה מגיעים לרוב להופעה אחת במדינה והם מושכים אחריהם קהל מעריצים עצום ולכן מחיר הכרטיס יכול להגיע למאות שקלים. לפניכם מספר טיפים איך להגיע להופעות האלו בלי לפשוט את הרגל.

בחרו את האומן האהוב עליכם

לכל אחד יש את הזמר, זמרת או להקה שהם יותר אוהבים לשמוע, והיו הכי רוצים לראות הופעה שלהם. לכן, בחרו באלו האהובים עליכם ביותר, שבהופעה שלהם אתם מוכנים להשקיע. נכון שבזמן האחרון יותר ויותר אומנים מגיעים, אך אם אתם מנסים לחסוך קצת בהוצאות, זאת יכולה להיות אופציה מעולה בשבילכם. בנוסף, אם מדובר בהופעה בפארק הירקון, שהוא מקום עצום, אין צורך לקנות כרטיס לגולדן רינג, או כרטיס vip שמחירם עולה בכמה מאות שקלים, ותאלצו להסתפק בלראות אותם מהדשא, עם עוד כמה עשרות אלפי צופים.

מכירה מוקדמת

אם מדובר באומן שאתם מאוד אוהבים, סביר להניח שתדעו מהר מאוד אם הוא מגיע להופיע בארץ. כיוון שבדרך כלל מתקבלת הודעה מוקדמת על קיומה של ההופעה, תוכלו כמובן לחסוך קצת כסף מראש. כמו כן, שימו לב שלעיתים מחיר כרטיס במכירה מוקדמת יכול להיות נמוך יותר ממכירה לקראת תאריך האירוע עצמו. דבר נוסף שתוכלו לעשות, אך טמון בו סיכון, הוא לחכות לתאריך האירוע כיוון שאז יכול להיות מצב בו אנשים ימכרו את הכרטיס שקנו במחיר נמוך יותר.

הגרלות ופרסים

כמעט לכל הופעה שמתקיימת של אומן המגיע מחו"ל, מתקיימת הגרלה בין אם בקבוצת הפייסבוק, בין אם בתוכניות הרדיו ועוד. כל שעליכם לעשות הוא לעקוב אחר הפרסומים הרבים האלו, להיכנס להגרלה ואולי אתם תהיו אלה שתזכו לקבל כרטיס כניסה בחינם. נכון שהסיכויים הם קלושים מאוד, אך שווה לנסות.

טיסה לחו"ל

כמו שהאומנים מופיעים בישראל, הם גם מופיעים במדינות אחרות. אם אתם מתכננים טיול לחו"ל בקרוב, תוכלו כמובן להתאים את יעד ותאריך הנסיעה ליעד ותאריכי ההופעות המתקיימות. לפעמים בחו"ל הכרטיסים זולים יותר מאשר בארץ. באתרים מסוימים תוכלו לראות אילו הופעות מתקיימות מתי, וכך הרווחתם טיול בחו"ל והופעה של זמר אהוב עליכם.

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב