20/09/2020

איך לבחור אולם אירועים במרכז הארץ

בחירת אולם אירועים במרכז

נושא החתונות הפך כבר מזמן לאחד הנושאים הפופולריים ביותר במדינה שלנו. אלפי חתונות מתקיימות בשנה באולמות ובגני האירועים השונים וכל מספר חודשים אנו שומעים על מקומות חדשים שקמים על מנת לספק מטרה זו. בגלל המגוון העצום שיש, הבחירה במקום אחד היא קשה מאוד. אם אתם מאותם זוגות המועניינים להתחתן במרכז הארץ אך לא יודעים איפה בדיוק, הכתבה הזו בדיוק בשבילכם.

מספר דברים חשובים שכדאי לקחת בחשבון

אופי האירוע

הדבר הראשון שצריך לקחת בחשבון לפני שבוחרים מקום לאירועים הוא האופי של האירוע המתוכנן. כאשר מדובר בחתונה, האופי שלה יהיה שונה מבר מצווה או ברית. דבר נוסף, אם אתם מתכננים אירוע בסגנון כפרי, חשוב לבחור מקום עם חצר וצמחיה מסביב, לעומת חתונה אורבנית שיכולה להיות בתוך מתחם סגור, או אפילו על הגג. כאשר אתם יודעים פחות או יותר מהו אופי האירוע שאתם רוצים, רשימת המקומות תצטמצם והבחירה תהיה קלה יותר.

בתוך בתל אביב או מחוצה לה

כשמדובר על המרכז, הכוונה היא לא רק בתוך תל אביב. אין ספק שמגוון המקומות לאירועים בתל אביב הוא רחב מאוד, אך אם אתם רוצים להימנע מהפקקים והמהומה שבתוך העיר, תוכלו להתרחק קצת ולמצוא מקומות נוספים, לעיתים יפים יותר מהמקומות בתל אביב. כמו כן, הנוף הנשקף מהאולמות והגנים בתל אביב הוא עירוני יותר ואם תרצו נוף כפרי ופתוח תצטרכו לוותר על העיר הגדולה. קחו בחשבון דבר נוסף- רוב המקומות בתל אביב לא מציעים חניה מסודרת לאורחים, ולכן זהו יתרון נוסף לקיים אירוע במרכז, שלא בתוך תל אביב.

אירוע בערב או בשישי בצהריים

אם ברצונכם לערוך אירוע בערב כמו כולם תוכלו לבחור מבין אחד המקומות המוצעים לכך. לעומת זאת, אם תרצו לצאת מהקופסא ולערוך אירוע, ובעיקר חתונה בשישי בצהריים, תצטרכו לעשות סקר נרחב יותר ולבדוק האם המקומות ערוכים לכך. שימו לב כי לא כל מקום מקיים אירוע בשישי בצהריים. אם ברצונכם לערוך חתונה שנמשכת גם אחרי כניסת השבת, יש לציין זאת בפני איש הקשר שלכם במקום שבחרתם, כיוון שלא כל המקומות מוכנים לערוך אירוע שנמשך לאחר זמן כניסת השבת.

ואיך אפשר בלי לדבר על המחיר

נכון שכל אחת ואחד מכם חולמים על חתונת החלומות, אך בסופו של דבר חייבים לקחת בחשבון את המחיר שנצטרך לשלם. בדרך כלל, אירועים הנערכים במרכז הארץ יעלו יותר ממקומות לאירועים בצפון או בדרום, לכן כאשר אתם בוחרים אולם אירועים במרכז חשוב שתוודאו שהוא עומד בתקציב שלכם.

 

 

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב