05/08/2020

איירפריי - טיגון הקסם!

אייפריי

הבשורה המהפכנית של פיליפס – איירפריי! סיר טיגון כמעט ללא צורך בשמן! בואו להבין איך הוא עושה זאת!

נדמה כי קולמוסים רבים כבר נשפכו על הנזקים של אכילת מרובה של שמן לגוף ועל העובדה שאוכל מטוגן הוא פשוט לא בריא, גורם להשמנה שעלולה להגיע למצבים קיצוניים ובאופן כללי- פשוט לא טוב. פיליפס מציגה את המכשיר המהפכני ביותר בעולם הטיגון והבישול- איירפריי. המכשיר הזה מבטיח פריכות של טיגון ללא טיגון בכלל ועם הפחתה של כמות השמן בכ-80%. מדובר בהחלט במהפכה בתחום הבישול. מכשיר האיירפריי של פיליפס נותן פייט יפה מאוד לאופציית הטיגון בשמן עמוק ומהווה אלטרנטיבה בריאה עבורו.

אז מה כל כך מיוחד במכשיר האיירפריי של פיליפס ואיך הוא בכלל עובד?

מכשיר האיירפריי פועל על זרמי אוויר מים היוצאים ממנו בתוספת של מעט מאוד שמן לכל מאכל, וכך למעשה הוא מבשל את האוכל. המכשיר מבצע צלייה, טיגון ואפייה, הכול במהירות ועם 80% פחות שמן ממה ששמים בטיגון או צלייה רגילים. על כן, המכשיר אינו מיועד רק לטיגון צ'יפס או שניצלים אלא מסוגל להכין את כל סוגי המאכלים, מקציצות בשר, עוף ודגים, דרך ירקות צלויים ועד למנות אחרונות אפילו כמו עוגות ועוגיות, בדגם המתקדם יותר. קיימים סוגים שונים של מכשירי איירפריי מחברות שונות. המכשיר של פיליפס נחשב לטוב ביותר והוא גם בעל הקיבולת הגדולה ביותר, כאשר הוא מסוגל להכיל כ-30% יותר תכולה משאר המכשירים מסוגו.

מכשיר האיירפריי של פיליפס נותן למאכלים את הפריכות של הטיגון, בניגוד למכשירים דומים או לאפיית צ'יפס בתנור, למשל, שבדרך כלל אינם מצליחים להשיג את רמות הפריכות הנהדרות המושגות בטיגון. כך, המכשיר מהווה אלטרנטיבה נהדרת לטיגון בשמן עמוק- הוא חוסך את הצורך להשתמש בכמויות האדירות הללו של השמן וגם שומר על איכות המאכל והפריכות שלו. למכשיר האיירפריי יתרון נוסף וחשוב ביותר- הוא מכיל מסנן אוויר אשר מונע מריח הטיגון להתפשט בבית. כולנו מכירים את זה שבמהלך טיגון ולאורך שעות אחריו הבית עוד מלא בריח המחניק. ובכן, לא עוד. האיירפריי מונע מהריח להתפשט בעזרת הפילטר המיוחד. אין ספק כי זהו יתרון משמעותי על פני טיגון רגיל, מעבר לעובדה שכמות השמן נמוכה יותר.

אם כן, מכשיר האיירפריי של פיליפס הוא בהחלט מכשיר מהפכני המבטיח אוכל איכותי בלי להתפשר על רמת הבריאות.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב